Product Code: 29128694
| Name | AmaDrainer C 522 SD/11 |
| Mains voltage | 400V |
| Rated frequency | 50Hz |
| Motor current type | Three-phase current |
| Length power cable | 10m |
| Nominal diameter outlet | G 2 (DN50) |
| Free passage | 11mm |
| Float switch | Yes |
| Design concept | C |
| Weight | 25.5 kg |
| Material number | 29128694 |







