Product Code: 29128707
| Name | AmaDrainer C 515 ND/10 K |
| Mains voltage | 400V |
| Rated frequency | 50Hz |
| Motor current type | Three-phase current |
| Length power cable | 10m |
| Nominal diameter outlet | G 2 (DN50) |
| Free passage | 10mm |
| Float switch | No |
| Design concept | C |
| Weight | 17.6 kg |
| Material number | 29128707 |









