Product Code: 39110732
| Name | ARX D100-170/045C2YSG -135 |
| Component size | 100-170 |
| Nominal diameter impeller | 135mm |
| Design concept | G |
| Type of ex. protection | Ex db IIB |
| Rated motor power P2 | 4.54kW |
| Rated frequency Motor | 50Hz |
| Active hydraulic component | Open radial multi-channel imp |
| Weight | 121 kg |
| Material number | 39110732 |










