Product Code: 39120031
| Name | ARX F050-220/040F2USG -160 |
| Component size | 50-220 |
| Nominal diameter impeller | 160mm |
| Design concept | G |
| Type of ex. protection | without |
| Rated motor power P2 | 4kW |
| Rated frequency Motor | 50Hz |
| Active hydraulic component | Free flow impeller |
| Weight | 68 kg |
| Material number | 39120031 |









