Product Code: 39120078
| Name | ARX F065-170/024F2YSG -110 |
| Component size | 65-170 |
| Nominal diameter impeller | 110mm |
| Design concept | G |
| Type of ex. protection | Ex db IIB |
| Rated motor power P2 | 2.4kW |
| Rated frequency Motor | 50Hz |
| Active hydraulic component | Free flow impeller |
| Weight | 68 kg |
| Material number | 39120078 |










