Product Code: 39120269
| Name | ARX F100-230/039F4USG -210 |
| Component size | 100-230 |
| Nominal diameter impeller | 210mm |
| Design concept | G |
| Type of ex. protection | without |
| Rated motor power P2 | 4.15kW |
| Rated frequency Motor | 50Hz |
| Active hydraulic component | Free flow impeller |
| Weight | 102 kg |
| Material number | 39120269 |








