Product Code: 05266954
| Name | MovitecV 002/09-B4G54FS080A5MW- |
| Design concept | V |
| Component size | 2 |
| No.of stages, single-entry | 9PC |
| No.of reduced stages | None |
| Rated motor power P2 | 0.75kW |
| Shaft seal code | Code 54 |
| Pumpspeed | 2900 |
| Rated frequency | 50Hz |
| No. of motor poles | 2PC |
| Mains voltage | 230V |
| Motor connector plug | None |
| Efficiency class | Without |
| Weight | 22.575 kg |
| Material number | 05266954 |









