Product Code: 05126137
| Name | ETB 100-080-250-CCSBV10WSFIJ2HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 100-80-250 |
| Nominal diameter inlet | DN 100 |
| Nominal diameter outlet | DN 80 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | CC |
| Rated power | 90kW |
| Efficiency class | IE3 (Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 714.87 kg |
| Material number | 05126137 |








