Product Code: 05077052
| Name | AMADRAINER A 405 SE/10-DP |
| Mains voltage | None |
| Rated frequency | None |
| Motor current type | None |
| Length power cable | 10m |
| Nominal diameter outlet | None |
| Free passage | 10mm |
| Float switch | None |
| Design concept | None |
| Weight | 12.7 kg |
| Material number | 05077052 |









