Product Code: 29128661
| Name | AmaDrainer A 415 ND/10 |
| Mains voltage | 400V |
| Rated frequency | 50Hz |
| Motor current type | Three-phase current |
| Length power cable | 10m |
| Nominal diameter outlet | G 1 1/2 (DN40) |
| Free passage | 10mm |
| Float switch | No |
| Design concept | A |
| Weight | 15.6 kg |
| Material number | 29128661 |









