Product Code: 29128672
| Name | AmaDrainer A 515 SE/10 K |
| Mains voltage | 230V |
| Rated frequency | 50Hz |
| Motor current type | Single-phase AC |
| Length power cable | 10m |
| Nominal diameter outlet | G 2 (DN50) |
| Free passage | 10mm |
| Float switch | Yes |
| Design concept | A |
| Weight | 17 kg |
| Material number | 29128672 |






