Product Code: 29127336
| Name | AmaDrainer BH 80-40N |
| Mains voltage | 400V |
| Rated frequency | 50Hz |
| Motor current type | Three-phase current |
| Length power cable | 10m |
| Nominal diameter outlet | DN 65 |
| Free passage | 12mm |
| Float switch | No |
| Design concept | BH |
| Weight | 65 kg |
| Material number | 29127336 |









