Product Code: 29128692
| Name | AmaDrainer C 422 SD/35 |
| Mains voltage | 400V |
| Rated frequency | 50Hz |
| Motor current type | Three-phase current |
| Length power cable | 10m |
| Nominal diameter outlet | G 1 1/2 (DN40) |
| Free passage | 35mm |
| Float switch | Yes |
| Design concept | C |
| Weight | 20.8 kg |
| Material number | 29128692 |










