Product Code: 39017525
| Name | AMA-PORTER 500ND-1 TRANSP. AUFST. |
| Component type series | KSB AmaPorter [A] |
| Component size | 500 |
| Mains voltage | 230V |
| Motor current type | Three-phase current |
| Rated frequency Motor | 50Hz |
| Rated motor power P2 | 0.55kW |
| Float switch | No |
| Length power cable | None |
| Active hydraulic component | Free flow impeller |
| Motor connector plug | Without |
| Weight | 0 kg |
| Material number | 39017525 |








