Product Code: 39110681
| Name | ARX D080-140/049F2YSG -152 |
| Component size | 80-140 |
| Nominal diameter impeller | 152mm |
| Design concept | G |
| Type of ex. protection | Ex db IIB |
| Rated motor power P2 | 4.9kW |
| Rated frequency Motor | 50Hz |
| Active hydraulic component | Open radial multi-channel imp |
| Weight | 102 kg |
| Material number | 39110681 |










