Product Code: 39110707
| Name | ARX D080-180/023F4USG2-192 |
| Component size | 80-180 |
| Nominal diameter impeller | 192mm |
| Design concept | G2 |
| Type of ex. protection | without |
| Rated motor power P2 | 2.3kW |
| Rated frequency Motor | 50Hz |
| Active hydraulic component | Open radial multi-channel imp |
| Weight | 81 kg |
| Material number | 39110707 |






