Product Code: 39110722
| Name | ARX D100-140/035C2USG2-129 |
| Component size | 100-140 |
| Nominal diameter impeller | 129mm |
| Design concept | G2 |
| Type of ex. protection | without |
| Rated motor power P2 | 3.57kW |
| Rated frequency Motor | 50Hz |
| Active hydraulic component | Open radial multi-channel imp |
| Weight | 112 kg |
| Material number | 39110722 |










