Product Code: 39110734
| Name | ARX D100-170/060C2USG -148 |
| Component size | 100-170 |
| Nominal diameter impeller | 148mm |
| Design concept | G |
| Type of ex. protection | without |
| Rated motor power P2 | 6kW |
| Rated frequency Motor | 50Hz |
| Active hydraulic component | Open radial multi-channel imp |
| Weight | 122 kg |
| Material number | 39110734 |









