Product Code: 39110650
| Name | ARX D100-230/070F4YSG2-210 230/60 |
| Component size | 65-150 |
| Nominal diameter impeller | 210mm |
| Design concept | G2 |
| Type of ex. protection | Ex db IIB |
| Rated motor power P2 | 7kW |
| Rated frequency Motor | 60Hz |
| Active hydraulic component | Open radial multi-channel imp |
| Weight | 138 kg |
| Material number | 39110650 |









