Product Code: 39110770
| Name | ARX D150-230/036C4USG -185 |
| Component size | 150-230 |
| Nominal diameter impeller | 185mm |
| Design concept | G |
| Type of ex. protection | without |
| Rated motor power P2 | 3.59kW |
| Rated frequency Motor | 50Hz |
| Active hydraulic component | Open radial multi-channel imp |
| Weight | 134 kg |
| Material number | 39110770 |







