Product Code: 39110780
| Name | ARX D150-230/036C4YSG -197 |
| Component size | 150-230 |
| Nominal diameter impeller | 197mm |
| Design concept | G |
| Type of ex. protection | Ex db IIB |
| Rated motor power P2 | 3.59kW |
| Rated frequency Motor | 50Hz |
| Active hydraulic component | Open radial multi-channel imp |
| Weight | 138 kg |
| Material number | 39110780 |









