Product Code: 39110356
| Name | ARX F050-220/040F2USG -180CK1000 |
| Component size | 50-220 |
| Nominal diameter impeller | 180mm |
| Design concept | G |
| Type of ex. protection | without |
| Rated motor power P2 | 4.86kW |
| Rated frequency Motor | 50Hz |
| Active hydraulic component | Free flow impeller |
| Weight | 68 kg |
| Material number | 39110356 |










