Product Code: 39120193
| Name | ARX F080-230/017F4USG -150 |
| Component size | 80-230 |
| Nominal diameter impeller | 150mm |
| Design concept | G |
| Type of ex. protection | without |
| Rated motor power P2 | 1.67kW |
| Rated frequency Motor | 50Hz |
| Active hydraulic component | Free flow impeller |
| Weight | 73 kg |
| Material number | 39120193 |








