Product Code: 05125053
| Name | ETB 065-050-250-GGSBV10WSEFO2HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 65-50-250 |
| Nominal diameter inlet | DN 65 |
| Nominal diameter outlet | DN 50 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | GG |
| Rated power | 30kW |
| Efficiency class | IE3 (Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 285.45 kg |
| Material number | 05125053 |










