Product Code: 05127941
| Name | ETB 065-050-315-CCSBV10WSFCM4HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 65-50-315 |
| Nominal diameter inlet | DN 65 |
| Nominal diameter outlet | DN 50 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | CC |
| Rated power | 4kW |
| Efficiency class | IE3 (Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 136.98 kg |
| Material number | 05127941 |









