Product Code: 05125067
| Name | ETB 080-065-160-GGSBV10WSEFO2HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 80-65-160 |
| Nominal diameter inlet | DN 80 |
| Nominal diameter outlet | DN 65 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | GG |
| Rated power | 30kW |
| Efficiency class | IE3 (Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 278.19 kg |
| Material number | 05125067 |









