Product Code: 05127967
| Name | ETB 080-065-315-CCSBV10WSFDN4HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 80-65-315 |
| Nominal diameter inlet | DN 80 |
| Nominal diameter outlet | DN 65 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | CC |
| Rated power | 7.5kW |
| Efficiency class | IE3 (Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 172.01 kg |
| Material number | 05127967 |









