Product Code: 05125599
| Name | ETB 080-065-315-GBSBV10WSFHX2HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 80-65-315 |
| Nominal diameter inlet | DN 80 |
| Nominal diameter outlet | DN 65 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | GB |
| Rated power | 75kW |
| Efficiency class | IE4 (Super Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 712.11 kg |
| Material number | 05125599 |






