Product Code: 05127975
| Name | ETB 100-080-160-CCSBV10WSECM4HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 100-80-160 |
| Nominal diameter inlet | DN 100 |
| Nominal diameter outlet | DN 80 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | CC |
| Rated power | 4kW |
| Efficiency class | IE3 (Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 87.89 kg |
| Material number | 05127975 |










