Product Code: 05128001
| Name | ETB 125-100-160-CCSBV10WSFCM4HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 125-100-160 |
| Nominal diameter inlet | DN 125 |
| Nominal diameter outlet | DN 100 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | CC |
| Rated power | 4kW |
| Efficiency class | IE3 (Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 120.54 kg |
| Material number | 05128001 |








