Product Code: 05125626
| Name | ETB 125-100-160-GBSBV10WSFGO2HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 125-100-160 |
| Nominal diameter inlet | DN 125 |
| Nominal diameter outlet | DN 100 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | GB |
| Rated power | 45kW |
| Efficiency class | IE3 (Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 515.8 kg |
| Material number | 05125626 |









