Product Code: 05126151
| Name | ETB 125-100-200-CCSBV10WSFIJ2HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 125-100-200 |
| Nominal diameter inlet | DN 125 |
| Nominal diameter outlet | DN 100 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | CC |
| Rated power | 90kW |
| Efficiency class | IE4 (Super Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 711.01 kg |
| Material number | 05126151 |









