Product Code: 05126926
| Name | ETB 125-100-250-GGSBV11WSFEH4HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 125-100-250 |
| Nominal diameter inlet | DN 125 |
| Nominal diameter outlet | DN 100 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | GG |
| Rated power | 15kW |
| Efficiency class | IE3 (Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 206.28 kg |
| Material number | 05126926 |










