Product Code: 05197966
| Name | ETB 125-100-250-GGSBV11WSFJB2HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 50-32-125.1 |
| Nominal diameter inlet | DN 50 |
| Nominal diameter outlet | DN 32 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | GG |
| Rated power | 0.75kW |
| Efficiency class | IE4 (Super Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 888.78 kg |
| Material number | 05197966 |










