Product Code: 05198093
| Name | ETB 125-100-400-CCSBV22WSHGO4HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 50-32-125.1 |
| Nominal diameter inlet | DN 50 |
| Nominal diameter outlet | DN 32 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | CC |
| Rated power | 0.75kW |
| Efficiency class | IE3 (Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 599.02 kg |
| Material number | 05198093 |









