Product Code: 05125292
| Name | ETB 150-125-200-GGSBV11WSFJB2HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 150-125-200 |
| Nominal diameter inlet | DN 150 |
| Nominal diameter outlet | DN 125 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | GG |
| Rated power | 110kW |
| Efficiency class | IE4 (Super Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 898.59 kg |
| Material number | 05125292 |









