Product Code: 05127599
| Name | ETB 150-125-250-GBSBV11WSFEV4HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 150-125-250 |
| Nominal diameter inlet | DN 150 |
| Nominal diameter outlet | DN 125 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | GB |
| Rated power | 22kW |
| Efficiency class | IE3 (Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 292.51 kg |
| Material number | 05127599 |









