Product Code: 05127175
| Name | ETB 150-125-400-GBSBV22WSHHX4HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 150-125-400 |
| Nominal diameter inlet | DN 150 |
| Nominal diameter outlet | DN 125 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | GB |
| Rated power | 75kW |
| Efficiency class | IE3 (Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 857.01 kg |
| Material number | 05127175 |










