Product Code: 05126973
| Name | ETB 200-150-315-GGSBV11WSHFX4HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 200-150-315 |
| Nominal diameter inlet | DN 200 |
| Nominal diameter outlet | DN 150 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | GG |
| Rated power | 37kW |
| Efficiency class | IE3 (Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 568.46 kg |
| Material number | 05126973 |








