Product Code: 05128065
| Name | ETB 200-150-400-CCSBV10WSHIJ4HHB |
| Component type series | KSB Etabloc [B] |
| Component size | 200-150-400 |
| Nominal diameter inlet | DN 200 |
| Nominal diameter outlet | DN 150 |
| Motor current type | Three-phase current |
| Mains voltage | 400V |
| Design concept | CC |
| Rated power | 90kW |
| Efficiency class | IE4 (Super Premium) |
| Contained control units | without |
| Weight | 951.77 kg |
| Material number | 05128065 |








