Product Code: 48282618
| Name | ETN 065-050-200-GGSL11AGSEEV2AHB |
| Component type series | KSB Etanorm [B] |
| Component size | 65-50-200 |
| Design concept | GG |
| Shaft seal code | Code 1A |
| Nominal diameter impeller | 219mm |
| Nominal diameter inlet | DN 65 |
| Nominal diameter outlet | DN 50 |
| Speed control device | Without |
| Motor current type | None |
| Mains voltage | None |
| Rated power Motor | None |
| Minimum efficiency index MEI | 0.6 |
| Contained control units | without |
| Weight | 48.22 kg |
| Material number | 48282618 |









