Product Code: 39120309
| Name | ARX F150-230/065F4USG -210 |
| Component size | 150-230 |
| Nominal diameter impeller | 210mm |
| Design concept | G |
| Type of ex. protection | without |
| Rated motor power P2 | 6.5kW |
| Rated frequency Motor | 50Hz |
| Active hydraulic component | Free flow impeller |
| Weight | 131 kg |
| Material number | 39120309 |







