Product Code: 29117727
| Name | AmaDrainer B100-75S |
| Mains voltage | 400V |
| Rated frequency | 50Hz |
| Motor current type | Three-phase current |
| Length power cable | 10m |
| Nominal diameter outlet | DN 100 |
| Free passage | 12mm |
| Float switch | Yes |
| Design concept | B |
| Weight | 109 kg |
| Material number | 29117727 |








